• مرکز پزشکی قانونی دلفان افتتاح شد

   مرکز پزشکی قانونی دلفان افتتاح شد

   مرکز پزشکی قانونی دلفان افتتاح شد

   ساختمان پزشکی قانونی شهرستان دلفان با حضور مدیر کل پزشکی قانونی و رئیس کل دادگستری لرستان به بهره برداری رسید

   طی مراسمی با حضور مدیر کل پزشکی قانونی لرستان ، رئیس کل دادگستری لرستان ، دادستان مرکز استان ، رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان ، فرماندار دلفان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی ، ساختمان پزشکی قانونی شهرستان دلفان افتتاح شد .

   حمیدرضا نظیفی مدیر کل پزشکی قانونی لرستان در حاشیه این مراسم اظهار داشت این طرح یکی از مصوبات سفر رئیس قوه قضائیه به استان لرستان در سال 93 بود که قرار شد پنج ساختمان پزشکی قانونی در استان احداث شود و امروز شاهد بهره برداری از این طرح هستیم .

   وی گفت : احداث این ساختمان ها در شهرستان های کوهدشت ، دلفان ، ازنا ، دورود و سلسله نیز مصوب شده که تا کنون همه آنها غیر از شهرستان سلسله به دلیل نبود زمین لازم به بهره برداری رسیده اند .

   مدیرکل پزشکی قانونی لرستان با اشاره به اینکه فضای مناسب و زیر ساخت های در انتظار برای سالن تشریح در مجاور ساختمان های پزشکی قانونی نیز در نظر گرفته شده است ، افزود : امیدواریم با تخصیص اعتبار لازم برای اجرای این طرح ، شاهد افتتاح ساختمان تشریح که یکی از نیازهای اصلی هر منطقه است نیز باشیم .

   نظیفی گفت : سه میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار ساخت این طرح بوده که در زمینی به مساحت 700 متر مربع و زیر بنای 180 متر مربع احداث شده است .

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: